Msza na zakończenie roku szkolnego 2017/2018
Podziękowaliśmy za rok nauki W piątek 22.06 odbyła się uroczysta Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2017/2018. Eucharystię celebrowali ks. Jarek i ks. Jerzy Skiba, który przez rok [...]